CNC eszterga kezelő / CNC maró (m/f/d)

Initiator: Dilg GmbH
Job location:
Am Zeller See 12
86633 Neuburg

Rendelkezel CNC tapasztalattal, lelkes a technológia iránt és új szakmai kihívást keresel?

Munkaviszony: Teljes munkaidős (állandó) vagy gyakornok

Kezdés dátuma: azonnal

Az Ön feladatai:

    Komplex, csúcsminőségű precíziós alkatrészek és kis szériás alkatrészek gyártása
    Modern 3 és 5 tengelyes CNC megmunkáló gépek üzemeltetése, programozása és beállítása
    A feldolgozási eredmények független tesztelése és optimalizálása
    Részvétel a termelési folyamatok és folyamatok optimalizálásában
    A minőségi jellemzők biztosítása, betartása, dokumentálása

Követelmények és készségek:

    Fém szakmában végzett, lehetőleg forgácsológép kezelő (m/f/d) képzés vagy nálunk szeretnél inasképzést kezdeni
    CAD-CAM programozási ismeretek kívánatosak
    Magas fokú minőségtudatosság
    Megbízhatóság, önálló és strukturált munkavégzés
    csapatmunka és rugalmasság

Ha a leírásban találja magát, és a jövő hosszú távú perspektívája érdekli, ezt ajánljuk Önnek:

    állandó munkaviszony
    Fiatal csapat és egy megszokott YOU kultúra, rövid döntési folyamatok
    Vonzó díjazás, 30 nap szabadság és szabadságdíj, valamint karácsonyi bónusz
    Vonzó szociális juttatások, mint például a vállalati nyugdíjrendszer
    Munkaruházat biztosítása
    Parkolás a helyszínen
    Kerékpárkölcsönző program

Szeretnél velünk kezdeni?

Akkor várjuk a jelentkezési dokumentumokat!

Dilg GmbH

A Zell-tónál 12

86633 Neuburg a Dunán

e-mailben: info@dilg-gmbh.de